Denim için birlikte çalışalım...

Hakkımızda

Birinci sınıf bir kot üreticisi olarak, PMR GROUP, dünya çapındaki seçkin markalara yüksek kaliteli, sürdürülebilir, modaya uygun, denim giysiler tedarik etmeye kendini adamış bir ekibiz
 
Hazır giyim sektöründe 20 yıllık tecrübe ve bilgi birikimiyle, hızla değişen, rekabetin yüksek olduğu, müşteri odaklı bu çağda, pazarları için en iyi ürünü arayan yerli ve yabancı markaların taleplerini sorunsuz bir şekilde karşılayabiliyoruz.
 
İstanbul ve Batman'daki tesislerden oluşan üretim kurulumumuzun gücü, İstanbul merkezli yüksek becerili ve üretken bir yönetim seviyesi ile en verimli ve tatmin edici sonucu üretmeye yöneliktir.
 
Yüksek çeşitlilik düzeyine ve sonsuz çeşitlilikte tüketici seçeneklerine sahip bu yeni dünyada, tasarım ekibimiz ve numune departmanlarımız, müşterileri için en iyiyi, en yeniyi ve en tutkulu markalara tam destek ve güvenilir rehberlik sağlıyor.
 
Kumaş seçiminden komple giysilere kadar PMR GROUP, hazır giyim endüstrisinin ve moda dünyasının en ulaşılmaz hedeflerini karşılamak için her zaman hazır ve tam donanımlıdır.
Hakkımızda